Verudela Beach & Villa Resort

***
Verudella 11, Pula, Croatia, 52100
Online rezervace. Ceny od HRK330.
Zobrazit všechny fotografie v galerii

Online rezervace
Ceny od HRK330

Rezervovat nyní
nebo volejte 888-205-7322
nocí
1 Pokoj pro 2 Dospělí Změnit vyhledávání
Zkontrolovat ceny
Pokoj
Pokoj
Surrounded by a fantastic park, Verudela Beach & Villa Resort is a 3-star hotel close to the beach and offers beautiful villas and stylish housing units, which makes this tourist resort the perfect getaway.

The villas and residential units are located on the first and ground floor of the apartments, are easily reached by walking or cycling from the parking area.

Make yourself at home in one of the 174 air-conditioned rooms featuring kitchens with refrigerators and stovetops. Rooms have private balconies where you can take in beach and sea views. Satellite television is provided for your entertainment. Conveniences include safes and desks, and housekeeping is provided daily.

Satisfy your appetite at the hotel's restaurant, which serves breakfast and dinner, or grab a snack at a coffee shop/café. While enjoying a refreshing dip in the hotel pool, you can order your favorite drink at the poolside bar.

Jak udělat rezervaci Verudela Beach & Villa Resort

Vytvoření rezervace v Verudela Beach & Villa Resort je snadné a bezpečné. Stačí si jen zvolit termín Vašeho pobytu a kliknutím na tlačítko "Zkontrolovat ceny" odeslat formulář. Po zobrazení cen a typu jednotlivých pokojů, budete moci zvolit sazbu dle vašeho přání tím, že si ve středu obrazovky přečtete informaci o pokojích a následným kliknutím na tlačítko "Rezervovat nyní", které se nachází na pravé straně obrazovky. Poté, co jste vybrali požadovaný typ pokoje, budete přesměrováni na formulář "Dokončit rezervaci". Zde, prosím, zkontrolujte "Detaily Vašeho pobytu" a vyplňte prázdná místa v sekci "Kontaktní údaje hosta.". Ujistěte se, že vaše jméno a e-mailová adresa jsou napsány správně. Poté, co vyplníte všechny potřebné informace, stiskněte tlačítko "Dokončit rezervaci". Pro zajištění vaší bezpečnosti, používáme bezpečný commerce server, který šifrováním dat znepřístupňuje čísla karet tak, že je zakóduje do zpětně dekódovatelného formátu
Zobrazit všechny fotografie v galerii
Hodnocení hostů
Celkové hodnocení: 8.0
(z 10) Na základě 1 recenzí
Zde můžete napsat vlastní hodnocení

Informace o oblasti

  Letiště poblíž Verudela Beach & Villa Resort

  • Pula, Croatia (PUY) - 5.95 mi
  • Mali Losinj, Croatia (LSZ-Losinj) - 33.02 mi
  • Rijeka, Croatia (RJK) - 44.62 mi
  • Portoroz, Slovenia (POW) - 45.33 mi

  Muzea

  • Archaeological Museum in Pula - 1.85 mi
  • Historical Museum of Istria - 2.36 mi
  • Istrian Museum of Contemporary Art - 2.49 mi
  • Ecomuseum Casa della Batana - 19.58 mi
  • Rovinj Heritage Museum - 19.61 mi

Hotele w pobliżu Verudela Beach & Villa Resort